Skoda Octavia 2009 530786

Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Skoda Octavia 2009
Марка
Skoda
Модель
Octavia
Год
2009
Двигатель
Дизель
Коробка
-
Кузов
Універсал
Цвет
-
Пробег
369 000 км
Пригнано
-
info В наличии
$9 500
от 0 ₴ /мес
Это авто доступно в лизинг
info В наличии
$9 500
от 0 ₴ /мес
Обменяй свой автомобиль на новый: До 99% от рыночной стоимости
trade-in TRADE-IN
Технические характеристики
Количество дверей
0
Количество сидячих мест
0
Расход топлива по городу
0.0
Расход топлива по трассе
0.0
Расход топлива в смешанном режиме
0.0
Описание
Продам свою Skoda, я перший власник в Україні, була привезена з Фінляндії з пробігом 303т. На Skoda дилер підтвердив пробіг, є сервісна книга з-за кордону, тут обслужив повністю: заміна комплекту ГРМ, заміна зчеплення та демпфера (оригінал), масло в коробці змінював на Skoda дилер, промивав сажовий фільтр, але все ж його надовго не вистачило, вирізав екологію на 355т. І прошив на 1-й stage, зараз десь 190 к.с. Машина не димить, з форсунками все в порядку, у місті 7,5 розхід, траса до 5л. Коробка DSG 250 мокра працює безпроблемно, перебрана ходова перед і зад повністю, була замінена рульова рейка також на Skoda дилер, комплектація максимальна: круїз-контроль, автосвітло-дощ, мультикермо, підігріви сидінь, підігрів дзеркал, автозатемнення, чорна стеля, поворотна оптика, складання дзеркал, магнітофон Columbus максимальний 12 динаміків Sound system, загалом краще по телефону поспілкуватися розповісти є що, машиною володію майже 3 роки вкладень було багато так що на сьогоднішній день сів і поїхав.